WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

İşletmememiz 2019 yılında TRYP by Wyndham İstanbul  Topkapı otelinin işletmesini almıştır. ASTER Otelcilik Anonim Şirketi olarak 2019 yılından beri azami gayretle ve müşteri memnuniyetini temel amacımız edinerek TRYP by Wyndham Topkapı otelini yönetmekteyiz.
 
Tryp By Wyndham İstanbul Topkapı Otel olarak, Avrupa Yakası'nın kalbinde ve İstanbul'un merkezinde İstanbul’u doyasıya yaşamak isteyenler için konum, kaliteli hizmet ve lezzet konusunda gerçek bir konfor sunuyoruz.
 
Konforunuzu düşünerek modern ve özenle dizayn edilmiş toplam 78 oda olan Standart, Deluxe, Family ve Suit oda alternatiflerimizle evinizin sıcaklığında konaklama imkanı yaşatmayı amaçlamaktayız.
 
Tryp By Wyndham İstanbul Topkapı Otel olarak, ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi, HDTV, emanet kasa, çay – kahve set-upları, ütü ve ütü masası imkanlarıyla Deluxe oda veya Süit odalarımızda konaklama imkanı sunmaktayız.
 
Tryp By Wyndham İstanbul Topkapı olarak müşterilerimizin konforunu ve rahatlığını göz önünde bulundurarak, kendilerini evlerinde hissetmeleri her zaman ilk hedefimiz olacaktır.
Hakkımızda